Twoja edycja wieczorna

Wersja do wydrukuSend by emailPDF version

 

 

Głównym celem wydawnictwa "Merkuriusz Polski" jest wydawanie publikacji naukowych. Poniżej prezentujemy przykładowy wzór makiety twojej własnej e-usługi wydawniczej, z twoim własnym logotypem i wykończeniem. Na zapytanie (tel. 604443623, adres: wydawnictwo(małpa)wieczorna.pl) otrzymasz podobny serwis dla testów.  Usługa na zapytanie.
 
Publikacje tworzone są poprzez ścisłą współpracę z pracownikami naukowymi z takich dziedzin wiedzy jak socjologia, kulturoznawstwo, politologia, nauki ekonomiczne. Publikacje wydawnictwa dostępne są zarówno on-line jak i w sieciach sprzedaży on-line, a także w sprzedaży bezpośredniej. 
 
W ofercie podstawowej dla naszych klientów oferujemy:
- kompleksowe usługi opracowania redakcyjnego książek oraz czasopism naukowych
- usługi składu automatycznego i ręcznego 
- wydawania naukowych publikacji elektronicznych 
- wsparcie dystrybucyjne i marketingowe
 
Wydawnictwo naukowe "Merkuriusz Polski" oferuje:
- kompleksową usługę edytorską pod względem redakcyjnym, korekty językowej, recenzowania prac naukowych, automatycznego przydziału numerów ISBN lub ISSN, opracowania składu (ręcznego lub automatycznego), opracowania identyfikacji wizualnej, wydruku w przypadku zamówienia wydania tradycyjnego, bezpłatną promocje i pomocy w zakresie dystrybucji i marketingu. 
 
Języki opracowywanych publikacji:
-angielski
-polski
-niemiecki 
-hiszpański 
-portugalski a także wersja brazylijska portugalskiego
-francuski
 
Drukarnia elektroniczna 
 
Oferujemy w pakiecie podstawowym odpłatne opracowanie publikacji do form:
- eBook, eMagazyn
- iBook
- iBook multimedialny w technologii multi touch (por. http://www.apple.com/education/ipad/ibooks-textbooks/ )
 
Tworzymy dowolne publikacje dostępne na Ipady, możliwe są publikacje w systemie Multitouch, z załączonymi interaktywnymi galeriami fotografii, materiałami wideo, interaktywnymi diagramami i wykresami, możliwością zamieszczania obiektów 3D. Podręczniki w tej technologii mają możliwość zaznaczania fragmentów tekstu i udostępniania ich poprzez sieci społecznościowe, co jest dodatkową formą reklamy publikacji.
 
Publikacje mogą być oferowane do zakupu lub do bezpłatnego pobrania. Możliwe jest wprowadzenie automatycznych aktualizacji treści podręczników- użytkownicy i czytelnicy zostaną automatycznie poinformowani o nowych wersjach zaktualizowanej publikacji. 
 
Główni dystrybutorzy to sieci sprzedaży publikacji elektronicznych, w przypadku publikacji tradycyjnych- sieć sprzedaży tradycyjnych publikacji (Empik, Kolporter), sieci hurtowni książek naukowych, biblioteki i placówki naukowe. 
Obowiązkowe wytyczne dla autorów tekstów dziennikarskich publikowanych w serwisie: http://www.bbc.co.uk/academy/journalism
 
Szablon twojego subkonta systemu wydawniczego powyżej.